код ДК 021:2015 - 45000000-7 (Поточний ремонт відкритих складських майданчиків №№ 1, 4, 5, 6, 7)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

980 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 28 трав. 2019 11:18

до 31 трав. 2019 12:00

Прийом пропозицій

з 31 трав. 2019 12:00

до 5 черв. 2019 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 трав. 2019 12:00 – 5 черв. 2019 18:00
Період уточнень:
28 трав. 2019 11:18 – 31 трав. 2019 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт відкритих складських майданчиків №№ 1, 4, 5, 6, 7

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, пр-т Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 28 трав. 2019 11:18
Електронний підпис 28 трав. 2019 11:18

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
2 ( банківські )
Опис:
До початку виконання робіт по даному Договору Замовник здійснює попередню оплату у розмірі 30% від загальної суми Договору на підставі рахунку (рахунку-фактури) Підрядника.
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Після закінчення виконання робіт по даному Договору в цілому проводиться остаточний розрахунок за виконані роботи шляхом оплати Замовником фактично виконаних робіт на підставі підписаного представниками Сторін Акту виконаних робіт за формою № КБ-2в, довідки (форма КБ-3) та рахунків (рахунків-фактур) Підрядника протягом 30 (тридцяти) банківських днів

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
980 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. Енергетиків, 12, вул. Будівельників, 2, вул. Будівельників, 8, вул. Будівельників, 5, Будівельників, 12 (тренажери), вул. Будівельників, 12, вул. Будівельників, 13, вул. Будівельників, 14, вул. Вишнева, вул. Зв'язку, 3, вул. Зв'язку, 5, вул. Юності, 11, вул. Юності, 15, просп. Дніпровський, 2, просп. Дніпровський, 17, просп. Дніпровський, 21, просп. Дніпровський, 23, просп. Дніпровський, 25, район набережної м. Українки, Обухівського району, Київської області)
Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. ...
Ім'я:
Юлія Шахова
E-mail: [email protected] Телефон: +380998540240 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24884653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Микола Гайдуков
E-mail: [email protected] Телефон: +380939187480 ЄДРПОУ:
45017103

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 532 719,17 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 943 777,00 грн без ПДВ

Дивитись