ДК 021:2015: код 39160000-1 «Шкільні меблі» (Дидактичні матеріали)
Державний, районий бюджети
з 20 трав. 2019 17:19
до 5 черв. 2019 00:00
з 5 черв. 2019 15:29
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
1. Відмінити (скасувати)оголошення про проведення відкритих торгів по предмету закупівлі: ДК 021:2015: код 39160000-1 «Шкільні меблі» (Дидактичні матеріали) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-20-001346-b на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (Далі – Закон), а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 трав. 2019 13:22 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Друковані засоби навчання
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 2 212 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, вул. Центральна 139 |
| 2 |
Інструменти
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 32 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, вул. Центральна 139 |
| 3 |
Моделі
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 60 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, вул. Центральна 139 |
| 4 |
Прилади і пристосування
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 434 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, вул. Центральна 139 |
| 5 |
Муляжі
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 10 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, вул. Центральна 139 |
| 6 |
Корекційні засоби навчання та реабілітаційне обладнання
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 33 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, вул. Центральна 139 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 20 трав. 2019 17:20 | |
| Документи закупівлі | 20 трав. 2019 17:20 | |
| Електронний підпис | 20 трав. 2019 17:31 | |
| Електронний підпис | 20 трав. 2019 17:31 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 20 трав. 2019 17:20 | |
| Документи закупівлі | 20 трав. 2019 17:20 | |
| Документи закупівлі | 20 трав. 2019 17:20 | |
| Документи закупівлі | 20 трав. 2019 17:20 | |
| Документи закупівлі | 20 трав. 2019 17:20 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської областіВас може зацікавити
250 675,00 грн без ПДВ
Дивитись254 583,33 грн без ПДВ
Дивитись260 254,17 грн без ПДВ
Дивитись