Комп’ютери і ноутбуки за кодом ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

ПК вчителя –7шт., ПК учня – 30шт,, ноутбук вчителя – 13шт,, ноутбук учня-31шт.

Очікувана вартість

1 510 156,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 16 трав. 2019 14:57

до 1 черв. 2019 19:00

Аукціон

з 3 черв. 2019 13:52

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 трав. 2019 14:57 – 1 черв. 2019 19:00
Початок аукціону:
3 черв. 2019 13:52
Період уточнень:
16 трав. 2019 14:57 – 22 трав. 2019 19:00
Відповіді на питання до:
1 черв. 2019 19:00
Оскарження умов тендера:
16 трав. 2019 14:57 – 28 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 трав. 2019 17:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

при публікації відкритих торгів на закупівлю Комп’ютери і ноутбуки за кодом ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина). (ПК вчителя –7шт., ПК учня – 30шт,, ноутбук вчителя – 13шт,, ноутбук учня-31шт.) була допущена технічна помилка не вірно вказан код ДК закупівлі: ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання замість ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 трав. 2019 18:47
Не вказано 16 трав. 2019 18:40

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23031598
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 87520, Донецька область, м. Маріуполь, вул. ЛУТА, 32
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Проніна
Володіння мовою:
Телефон:
+380673475741
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ПК вчителя за кодом ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

7 штука

Період доставки:

до 23 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, 87520, Донецька область, м. Маріуполь , вул. Лута, 32
2

ПК учня за кодом ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

30 штука

Період доставки:

до 23 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, 87520, Донецька область, м. Маріуполь , вул. Лута, 32
3

ноутбук вчителя за кодом ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

13 штука

Період доставки:

до 23 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, 87520, Донецька область, м. Маріуполь , вул. Лута, 32
4

ноутбук учня за кодом ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

31 штука

Період доставки:

до 23 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, 87520, Донецька область, м. Маріуполь , вул. Лута, 32

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 16 трав. 2019 14:57
Документи закупівлі 16 трав. 2019 14:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 510 156,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 550,78 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 маріупольської міської ради Донецької області"

Вас може зацікавити

Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, жорсткі диски, оптичні приводи)
Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, жорсткі диски, оптичні приводи)
Ім'я:
Олександр Чайковський
E-mail: [email protected] Телефон: +380972963471 ЄДРПОУ:
43501242

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 647 073,69 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олександр Чайковський
E-mail: [email protected] Телефон: +380972963471 ЄДРПОУ:
43501242

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 020 333,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олег Сігалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380442561070 ЄДРПОУ:
14317108
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

949 652,00 грн з ПДВ

Дивитись