Шкільні меблі за кодом ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Очікувана вартість

2 510 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 13 трав. 2019 17:47

до 29 трав. 2019 17:47

Аукціон

з 30 трав. 2019 13:33

до 30 трав. 2019 13:54

Кваліфікація

з 30 трав. 2019 13:54

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 трав. 2019 17:47 – 29 трав. 2019 17:47
Початок аукціону:
30 трав. 2019 13:33 – 30 трав. 2019 13:54
Період уточнень:
13 трав. 2019 17:47 – 19 трав. 2019 17:47
Відповіді на питання до:
29 трав. 2019 17:47
Оскарження умов тендера:
13 трав. 2019 17:47 – 25 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 трав. 2019 16:20

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

відповідно п 1 ст 31 Закону України «Про публічні закупівлі» при публікації відкритих торгів на закупівлю Шкільні меблі за кодом ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі у кількості 1510 одиниць в системі ProZorro була допущена технічна непоправна помилка: не вірно вказана кількість товару 1510 одиниць замість 758 одиниць

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 черв. 2019 18:09
Електронний підпис 3 черв. 2019 18:28

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23031598
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 87520, Донецька область, м. Маріуполь, вул. ЛУТА, 32
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Проніна
Володіння мовою:
Телефон:
+380673475741
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шкільні меблі за кодом ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Кількість:

1 510 одиниця

Період доставки:

1 лип. 2019 – 23 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, 87520, Донецька область, м. Маріуполь , вул. Лута, 32

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 14 трав. 2019 14:55
Електронний підпис 13 трав. 2019 20:19
Електронний підпис 13 трав. 2019 20:19
Документи закупівлі 13 трав. 2019 17:47
Документи закупівлі 13 трав. 2019 17:47
Документи закупівлі 14 трав. 2019 14:55
Документи закупівлі 14 трав. 2019 14:55
Не вказано 30 трав. 2019 13:54
Не вказано 30 трав. 2019 13:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 510 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 550,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Александр Сидельник
E-mail: [email protected] Телефон: +380577585001 ЄДРПОУ:
35659221

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 трав. 2019 15:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Електронний підпис 29 трав. 2019 15:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Технічні специфікації 29 трав. 2019 09:36
Підтвердження відповідності 29 трав. 2019 09:36
Цінова пропозиція 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Не вказано 30 трав. 2019 14:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 09:36

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 30 трав. 2019 13:54

Пропозиція

2 467 716,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Владимирский Артем Дмитриевич
E-mail: [email protected] Телефон: 044-494-15-19 Факс:
044-494-15-19
ЄДРПОУ:
41157427

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 29 трав. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 трав. 2019 15:41
Технічні специфікації 29 трав. 2019 15:41
Технічні специфікації 29 трав. 2019 15:41

Пропозиція

2 479 450,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
відсутня

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 маріупольської міської ради Донецької області"

Вас може зацікавити

Засоби навчання та обладнання для кабінетів хімії, географії та STEM лабораторії з метою створення сучасного освітнього простору
Засоби навчання та обладнання для кабінетів хімії, географії та STEM лабораторії з метою створення сучасного освітнього простору
Ім'я:
Мар'яна Романець
E-mail: [email protected] Телефон: +380956659554 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20453494

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 141 878,33 грн без ПДВ

Дивитись
Комплекти меблів для навчальних кабінетів: хімії, фізики, біології, географії, біологічної лабораторії та STEM лабораторії для створення сучасного освітнього простору в Теребовлянському академічному ліцеї імені Ярослави Стецько
Комплекти меблів для навчальних кабінетів: хімії, фізики, біології, географії, біологічної лабораторії та STEM лабораторії для створення сучасного освітнього простору в Теребовлянському академічному ліцеї імені Ярослави Стецько
Ім'я:
Видаш Леся Степанівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969426045 ЄДРПОУ:
21163120

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 462 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у реалізації Державного стандарту профільної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН від 11.03.2026 р. №437 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2026р. №170)
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у реалізації Державного стандарту профільної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН від 11.03.2026 р. №437 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів Україн...
Ім'я:
Данііл Стрекачов
E-mail: [email protected] Телефон: +380676120295 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21431052

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 776 088,33 грн без ПДВ

Дивитись