Капітальний ремонт дорожнього покриття з елементами благоустрою дороги по вул. Покровська м. Лозова Харківської області

ГБН Г.1-218-182:2011 Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт.

Очікувана вартість

4 500 817,20 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 13 трав. 2019 11:48

до 28 трав. 2019 13:00

Аукціон

з 29 трав. 2019 15:38

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 трав. 2019 11:48 – 28 трав. 2019 13:00
Початок аукціону:
29 трав. 2019 15:38
Період уточнень:
13 трав. 2019 11:48 – 18 трав. 2019 13:00
Відповіді на питання до:
28 трав. 2019 13:00
Оскарження умов тендера:
13 трав. 2019 11:48 – 24 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
13 трав. 2019 11:45

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити відкриті торги по об'єкту відповідно до абз. 3 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIІІ», у зв’язку з неможливістю усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 трав. 2019 14:59

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22682313
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 64602, Харківська обл., Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, місто Лозова Харківської області
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оридорога Тетяна
Володіння мовою:
Телефон:
+380574522015
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт дорожнього покриття з елементами благоустрою дороги по вул. Покровська м. Лозова Харківської області

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 Роботи

Період доставки:

до 31 жовт. 2020

Місце доставки:

Україна, 64602, Харківська обл., Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 трав. 2019 11:45
Не вказано 13 трав. 2019 11:45

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 500 817,20 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
67 512,26 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
22 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Центральна, с. Маяк, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Центральна, с. Маяк, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Ім'я:
Ірина Баклан
E-mail: [email protected] Телефон: +380984733448 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40204292
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 728 891,71 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт прилеглої території біля будівлі №77 по вулиці Сумський шлях місті Дергачі Харківського району Харківської області
Капітальний ремонт прилеглої території біля будівлі №77 по вулиці Сумський шлях місті Дергачі Харківського району Харківської області
Ім'я:
Вадим Кабішев
E-mail: [email protected] Телефон: +380576330115 ЄДРПОУ:
04059496

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 508 067,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Парковий від будинку №1 до будинку № 7а в м. Дергачі Харківського району Харківської області
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Парковий від будинку №1 до будинку № 7а в м. Дергачі Харківського району Харківської області
Ім'я:
Вадим Кабішев
E-mail: [email protected] Телефон: +380576330115 ЄДРПОУ:
04059496

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 887 657,00 грн без ПДВ

Дивитись