Фармацевтична продукція (ліки для онко хворих дітей : Філграстим (Filgrastim))

джерело фінансування закупівлі: медична субвенція (програма),обласний бюджет (програма)

Очікувана вартість

65 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 трав. 2019 12:24

до 28 трав. 2019 10:00

Аукціон

з 29 трав. 2019 12:20

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
7 трав. 2019 12:24 – 28 трав. 2019 10:00
Початок аукціону:
29 трав. 2019 12:20
Період уточнень:
7 трав. 2019 12:24 – 18 трав. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
28 трав. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
7 трав. 2019 12:24 – 24 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
20 трав. 2019 17:09

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

в зв’язку з необхідністю оприлюднення форми оголошення про проведення відкритих торгів відповідно до чинної форми.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 трав. 2019 11:45
Електронний підпис 22 трав. 2019 11:45

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03082760
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21029, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 108
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Кушнір
Володіння мовою:
Телефон:
+380432460239
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Фармацевтична продукція (ліки для онко хворих дітей : Філграстим (Filgrastim))

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Filgrastim

Кількість:

100 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 21029, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе 108

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 7 трав. 2019 12:24
Електронний підпис 7 трав. 2019 12:28
Електронний підпис 7 трав. 2019 12:28
Проєкт договору 7 трав. 2019 12:24
Документи закупівлі 20 трав. 2019 17:07
Технічні специфікації 20 трав. 2019 17:07
Документи закупівлі 7 трав. 2019 12:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
65 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
325,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня

Вас може зацікавити

«ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ: Каптоприл (Сaptopril), Торасемід (Torasemide), Клопідорель (Clopidogrel), Омепразол (Omeprazole), Омепразол (Omeprazole), Аміодарон (Amiodarone), Гепарин натрію (Heparin sodium), Дигоксин (Digoxin) – 8 найменувань» за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
«ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ: Каптоприл (Сaptopril), Торасемід (Torasemide), Клопідорель (Clopidogrel), Омепразол (Omeprazole), Омепразол (Omeprazole), Аміодарон (Amiodarone), Гепарин натрію (Heparin sodium), Дигоксин (Digoxin) – 8 найменувань» за кодом ДК 021:2015: 3360...
Ім'я:
Тетяна Коваленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497004 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44884985
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 597,00 грн без ПДВ

Дивитись
Натрію хлорид розчин для інфузій 0,9% по 200 мл, в контейнерах ПВХ з двома портами, закорковані закупорювальними пристроями (типу «Луєр-Лок»), Натрію хлорид розчин для інфузій 0,9% по 500 мл, в контейнерах ПВХ з двома портами, закорковані закупорювальними пристроями (типу «Луєр-Лок»)
Натрію хлорид розчин для інфузій 0,9% по 200 мл, в контейнерах ПВХ з двома портами, закорковані закупорювальними пристроями (типу «Луєр-Лок»), Натрію хлорид розчин для інфузій 0,9% по 500 мл, в контейнерах ПВХ з двома портами, закорковані закупорювальними прис...
Ім'я:
Андрій Янусь
E-mail: [email protected] Телефон: +380673642585 ЄДРПОУ:
43188153
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 320,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ткачук Любов Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322593031 ЄДРПОУ:
01998161

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

57 000,00 грн без ПДВ

Дивитись