Комп’ютерне обладнання для навчальних закладів Красилівського району
з 2 трав. 2019 15:18
до 18 трав. 2019 18:00
з 20 трав. 2019 15:47
до 20 трав. 2019 16:08
з 20 трав. 2019 16:08
до 23 трав. 2019 16:49
з 23 трав. 2019 16:49
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, передбаченого Законом
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 черв. 2019 15:59 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Комп’ютерне обладнання для навчальних закладів Красилівського району
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 22 комплекти |
Період доставки:
до 23 серп. 2019
|
Місце доставки: Україна, 31000, Хмельницька область, м. Красилів, пл. Незалежності, 2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 2 трав. 2019 15:19 | |
| Не вказано | 20 трав. 2019 16:08 | |
| Не вказано | 20 трав. 2019 16:08 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 2 трав. 2019 16:18 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Не вказано | 27 трав. 2019 17:18 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Не вказано | 27 трав. 2019 17:54 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Не вказано | 20 трав. 2019 17:49 | |
| Не вказано | 27 трав. 2019 17:18 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 11:55 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 трав. 2019 16:48 | |
| Ліцензія | 23 трав. 2019 16:46 | |
| Витяг з реєстру | 20 трав. 2019 16:09 | |
| Витяг з реєстру | 20 трав. 2019 16:09 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 16:19 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 16:19 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 16:19 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 16:19 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 16:19 | |
| Технічні специфікації | 18 трав. 2019 16:19 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Хмельницької областіВас може зацікавити
408 333,33 грн без ПДВ
Дивитись544 038,95 грн без ПДВ
Дивитись655 000,00 грн без ПДВ
Дивитись