Код (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”) - 09310000-5 - Електрична енергія; (електрична енергія)» для потреб адміністративної будівлі в м. Стебник по вул. І.Мазепи,8.

Код (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”) - 09310000-5 - Електрична енергія; (електрична енергія)» для потреб адміністративної будівлі в м. Стебник по вул. І.Мазепи,8.

Очікувана вартість

39 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 25 квіт. 2019 16:28

до 11 трав. 2019 00:00

Аукціон

з 13 трав. 2019 13:00

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
25 квіт. 2019 16:28 – 11 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
13 трав. 2019 13:00
Період уточнень:
25 квіт. 2019 16:28 – 1 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
11 трав. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
25 квіт. 2019 16:28 – 7 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 квіт. 2019 16:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23.11.2018 року № 2628 – VIII внесено зміни до Закону України «Про ринок електричної енергії» стосовно надання тимчасово, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальних послуг постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності. Враховуючи вищенаведене, відсутня потреба в подальшому здійсненні закупівлі електричної енергії за кодом 09310000-5 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р. в обсязі : - 16000 кВт*годин - електроенергія для потреб адміністративної будівлі в м. Стебник по вул. І.Мазепи,8. з очікуваною вартістю 39500,00 грн. з ПДВ шляхом застосування процедури відкритих торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 трав. 2019 11:57
Не вказано 8 трав. 2019 11:57

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04372431
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 82172, Львівська область, Стебник, вулиця Мазепи Івана, будинок 8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шулюк Степан Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
380324442019,380977205774
E-mail:
Факс:
0324442019

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”) - 09310000-5 - Електрична енергія; (електрична енергія)» для потреб адміністративної будівлі в м. Стебник по вул. І.Мазепи,8.

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

16 000 Кіловат-година

Період доставки:

11 трав. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 82172, Львівська область, Стебник, І.Мазепи,8.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 квіт. 2019 16:29
Документи закупівлі 25 квіт. 2019 16:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
39 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Стебницької міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анна Гордієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380679594319 ЄДРПОУ:
26372644

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 493,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Леся Кульміч
E-mail: [email protected] Телефон: +380973385160 ЄДРПОУ:
02928410

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 873,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги про постачання електричної енергії з розподілом. Код ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія)
Послуги про постачання електричної енергії з розподілом. Код ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія)
Ім'я:
Мирослав Маркович
E-mail: [email protected] Телефон: +380312617258 ЄДРПОУ:
01184309

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 346,37 грн з ПДВ

Дивитись