код ДК 021:2015 - 45110000-1 Розбирання будівлі гаражу автотранспорту з прибудовою ДП «ХМТП»
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 25 квіт. 2019 10:28
до 3 трав. 2019 11:00
з 3 трав. 2019 11:00
до 7 трав. 2019 18:00
з 8 трав. 2019 13:14
до 8 трав. 2019 13:35
з 8 трав. 2019 13:35
до 14 трав. 2019 10:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Розбирання будівлі гаражу автотранспорту з прибудовою ДП «ХМТП»
Код ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
|
Кількість: 1 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, пр-т Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 трав. 2019 13:35 | |
| Не вказано | 8 трав. 2019 13:35 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 25 квіт. 2019 10:28 | |
| Електронний підпис | 25 квіт. 2019 10:29 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 | |
| Не вказано | 6 трав. 2019 15:20 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 трав. 2019 10:41 | |
| Електронний підпис | 14 трав. 2019 10:44 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 7 трав. 2019 17:01 |
| Електронний підпис | 7 трав. 2019 17:01 | |
| Не вказано | 7 трав. 2019 17:00 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 трав. 2019 10:47 | |
| Електронний підпис | 14 трав. 2019 10:48 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
726 139,17 грн без ПДВ
Дивитись314 305,83 грн без ПДВ
Дивитись760 169,17 грн без ПДВ
Дивитись