код ДК 45000000-7 (Поточний ремонт рампи рефрижераторного складу металевого)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

950 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 11 квіт. 2019 14:14

до 16 квіт. 2019 15:00

Прийом пропозицій

з 16 квіт. 2019 15:00

до 18 квіт. 2019 16:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 квіт. 2019 15:00 – 18 квіт. 2019 16:00
Період уточнень:
11 квіт. 2019 14:14 – 16 квіт. 2019 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт рампи рефрижераторного складу металевого

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, пр-т Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 квіт. 2019 14:16
Документи закупівлі 11 квіт. 2019 14:14

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
950 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Валентина Скляренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442255410, +380442255427 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25772436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 306 313,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Худа Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969155803 ЄДРПОУ:
42133517

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

477 288,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Ім'я:
Анастасія Близнюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380954845192 ЄДРПОУ:
41066102

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

951 224,00 грн без ПДВ

Дивитись