ДК 021:2015: код 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Багато функціональний пристрій (принтер 3в1))

Очікувана вартість

210 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 квіт. 2019 14:41

до 22 квіт. 2019 00:00

Аукціон

з 22 квіт. 2019 13:39

до 22 квіт. 2019 14:12

Кваліфікація

з 22 квіт. 2019 14:12

до 8 трав. 2019 11:14

Пропозиції розглянуто

з 8 трав. 2019 11:14

Подання пропозицій:
5 квіт. 2019 14:41 – 22 квіт. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
22 квіт. 2019 13:39 – 22 квіт. 2019 14:12
Період уточнень:
5 квіт. 2019 14:41 – 12 квіт. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
22 квіт. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
5 квіт. 2019 14:41 – 18 квіт. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 квіт. 2019 15:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

1. Відмінити (скасувати)оголошення про проведення відкритих торгів по предмету закупівлі: ДК 021:2015: код 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Багато функціональний пристрій (принтер 3в1)) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-04-05-001093-b на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (Далі – Закон), а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 трав. 2019 16:33

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38500907
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, Центральна, 139
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гадірова Оксана Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
052345-04-57
E-mail:
Факс:
052345-04-57

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Багато функціональний пристрій (принтер 3в1)

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

28 штуки

Період доставки:

до 31 лип. 2019

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, заклади загальної середньої освіти Долинського району, Кіровоградської області, Долинський район

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42
Електронний підпис 5 квіт. 2019 14:46
Електронний підпис 5 квіт. 2019 14:46
Електронний підпис 5 квіт. 2019 14:46
Не вказано 22 квіт. 2019 14:12
Не вказано 22 квіт. 2019 14:12
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42
Документи закупівлі 11 квіт. 2019 15:57
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42
Документи закупівлі 5 квіт. 2019 14:42

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
210 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 100,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Мозговий Олександр Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380737176145, 380737176145 ЄДРПОУ:
41860186

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 квіт. 2019 15:00
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:59
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
22 квіт. 2019 15:12
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:59
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:59
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Електронний підпис 21 квіт. 2019 15:00
Електронний підпис 21 квіт. 2019 15:00
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 14:58

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 квіт. 2019 11:00
26 квіт. 2019 10:59
26 квіт. 2019 10:59
Витяг з реєстру 22 квіт. 2019 14:12

Пропозиція

134 596,56 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Іван
E-mail: [email protected] Телефон: +380684951867 ЄДРПОУ:
3050212719

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 квіт. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 21:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 квіт. 2019 21:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 квіт. 2019 21:11
Технічні специфікації 21 квіт. 2019 21:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 квіт. 2019 21:11
Цінова пропозиція 27 квіт. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 21:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 квіт. 2019 21:11
Цінова пропозиція 21 квіт. 2019 21:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 квіт. 2019 21:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 трав. 2019 10:33
3 трав. 2019 10:32
3 трав. 2019 10:32
Витяг з реєстру 26 квіт. 2019 11:04

Пропозиція

146 082,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Пахомова Оксана Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380733024107 ЄДРПОУ:
3312907842

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Цінова пропозиція 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25
Підтвердження відповідності 21 квіт. 2019 22:25

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 3 трав. 2019 10:35
Електронний підпис 6 трав. 2019 14:58
6 трав. 2019 14:56
6 трав. 2019 14:56

Пропозиція

190 960,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Турченко Олена Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380634593465 ЄДРПОУ:
3396310308

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 квіт. 2019 19:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 трав. 2019 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2019 19:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 трав. 2019 15:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2019 19:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 трав. 2019 16:26
Електронний підпис 20 квіт. 2019 19:09
Цінова пропозиція 7 трав. 2019 10:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2019 19:09

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 трав. 2019 11:13
8 трав. 2019 11:13
8 трав. 2019 11:13
Витяг з реєстру 6 трав. 2019 15:00

Пропозиція

208 292,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Вас може зацікавити

KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Іосіфова Вікторія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
39751280

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

155 050,00 грн без ПДВ

Дивитись
Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Іосіфова Вікторія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
39751280

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

312 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Монітор Samsung Odyssey G5 (LS27FG500EIXUA) 220/2026
Монітор Samsung Odyssey G5 (LS27FG500EIXUA) 220/2026
Ім'я:
Павло Сухий
E-mail: [email protected] Телефон: +380977516961 ЄДРПОУ:
24973368

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

209 000,00 грн з ПДВ

Дивитись