Смужки індикаторні, тест-смужки.
7 позицій
з 2 квіт. 2019 13:19
до 4 квіт. 2019 13:24
з 4 квіт. 2019 13:24
до 8 квіт. 2019 13:24
з 8 квіт. 2019 13:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Неможливість усунути помилки допущені Замовником при публікації оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів, а саме вимога до Учасників надати документи які можуть призвести до дискваліфікації.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 квіт. 2019 13:42 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Індикаторні смужки 132/20 зовнішній №1000
Код ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
|
Кількість: 2 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чкалова, 1В. |
| 2 |
Індикаторні смужки 132/20 внутрішній №1000
Код ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
|
Кількість: 2 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чкалова, 1В. |
| 3 |
Індикаторні смужки для визначення цукру в сечі №50
Код ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
|
Кількість: 12 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чкалова, 1В. |
| 4 |
Індикаторні смужки для аналізу сечі №50
Код ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
|
Кількість: 10 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чкалова, 1В. |
| 5 |
Індикаторні смужки для визначення білка у сечі №50
Код ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
|
Кількість: 5 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чкалова, 1В. |
| 6 |
Індикаторні смужки для визначення кетонових тіл №50
Код ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
|
Кількість: 10 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чкалова, 1В. |
| 7 |
Тест-смужки One Touch Select №50
Код ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
|
Кількість: 6 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Чкалова, 1В. |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 2 квіт. 2019 13:19 | |
| Проєкт договору | 2 квіт. 2019 13:19 | |
| Документи закупівлі | 2 квіт. 2019 13:19 | |
| Документи закупівлі | 2 квіт. 2019 13:19 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 13:22 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 13:14 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 12:39 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 12:57 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 квіт. 2019 15:53 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 12:57 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 13:14 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 12:48 | |
| Цінова пропозиція | 8 квіт. 2019 12:20 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 12:57 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 12:57 | |
| Підтвердження відповідності | 8 квіт. 2019 12:57 | |
|
|
||
Пропозиція
Статус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Мелітопольський протитуберкульозний диспансер" Запорізької обласної радиВас може зацікавити
15 800,00 грн без ПДВ
Дивитись20 000,00 грн без ПДВ
Дивитись8 778,00 грн без ПДВ
Дивитись