Виконання робочого проекту по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщень"

Робочим проектом передбачити капітальний ремонт частин наступних приміщень: 1. Навчально - спортивний корпус. 2. Навчально - виробничі майстерні. 3. Навчальний корпус.

Очікувана вартість

250 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 квіт. 2019 16:42

до 17 квіт. 2019 10:00

Аукціон

з 18 квіт. 2019 15:30

Кваліфікація
Пропозиції розглянуто
Подання пропозицій:
1 квіт. 2019 16:42 – 17 квіт. 2019 10:00
Початок аукціону:
18 квіт. 2019 15:30
Період уточнень:
1 квіт. 2019 16:42 – 7 квіт. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
17 квіт. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
1 квіт. 2019 16:42 – 13 квіт. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 квіт. 2019 08:37

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Згідно Закону України " Про публічні закупівлі" ст 31. Закупівля відмінена у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель ( для внесення детальних змін до тендерної документації Відкритих Торгів)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 квіт. 2019 14:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02544365
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 02125, Київська область, Київ, Старосільська, 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Назарова Олена Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380445409027,
E-mail:
Факс:
0445409027

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Робочим проектом передбачити капітальний ремонт частин наступних приміщень: 1. Навчально - спортивний корпус. 2. Навчально - виробничі майстерні. 3. Навчальний корпус. Вимоги до складу розділів проекту: Обмірювальні роботи. Обстеження стану приміщень та інженерних мереж, які підлягають ремонту. Архітектурно-будівельні рішення. Рішення з водопостачання. Рішення з каналізації. Рішення з вентиляції. Кошторисна документація.

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

24 квіт. 2019 – 24 трав. 2019

Місце доставки:

Україна, 02125, місто Київ, Київ, Старосільська, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 1 квіт. 2019 16:53
Технічні специфікації 1 квіт. 2019 16:54
Технічні специфікації 1 квіт. 2019 16:42
Електронний підпис 2 квіт. 2019 08:37
Документи закупівлі 1 квіт. 2019 16:42
Документи закупівлі 1 квіт. 2019 16:42
Технічні специфікації 1 квіт. 2019 16:55
Технічні специфікації 1 квіт. 2019 16:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
250 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 250,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ №25 М.КИЄВА

Вас може зацікавити

Виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об’єкта "Розчистка водойм та безіменного потічка в селищі Рудне Львівського району Львівської області (капітальний ремонт)"
Виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об’єкта "Розчистка водойм та безіменного потічка в селищі Рудне Львівського району Львівської області (капітальний ремонт)"
Ім'я:
Бойко Ярина Тарасівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322975982 ЄДРПОУ:
43326991

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

166 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Рoзрoблeння прoeктнo-кoштoриснoї дoкумeнтaції пo oб’єкту будiвництва: «Кaпітальний рeмонт житлoвoгo будинку за aдрeсoю: вул. Брaтiв Гoрoбцiв, буд. 66, м. Днiпрo (здiйснeння зaхoдів з усунeння aвaрій в житлoвoму будинку пiсля рaкeтнoї aтaки)»
Рoзрoблeння прoeктнo-кoштoриснoї дoкумeнтaції пo oб’єкту будiвництва: «Кaпітальний рeмонт житлoвoгo будинку за aдрeсoю: вул. Брaтiв Гoрoбцiв, буд. 66, м. Днiпрo (здiйснeння зaхoдів з усунeння aвaрій в житлoвoму будинку пiсля рaкeтнoї aтaки)»
Ім'я:
Святослав Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44124263

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

400 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування - Послуги з розроблення проектів (схем) організації дорожнього руху на території Галицького району м. Львова
ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування - Послуги з розроблення проектів (схем) організації дорожнього руху на території Галицького району м. Львова
Ім'я:
Кушляк Данило Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380322546624 ЄДРПОУ:
20847537

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

260 000,00 грн без ПДВ

Дивитись