Підгузки для дорослих
з 1 квіт. 2019 15:39
до 3 квіт. 2019 15:44
з 3 квіт. 2019 15:44
до 5 квіт. 2019 15:44
з 5 квіт. 2019 15:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Неможливість усунути помилки допущені Замовником при публікації оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів, а саме вимога до Учасників надати документи які можуть призвести до дискваліфікації.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 квіт. 2019 13:47 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Підгузки для дорослих L(Large/третій) 100-155см
Код ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
|
Кількість: 17 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул.Чкалова, 1В |
| 2 |
Підгузки для дорослих M(Medium/другий) 85-125см
Код ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
|
Кількість: 17 уп |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 72318, Запорізька область, м. Мелітополь, вул.Чкалова, 1В |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 1 квіт. 2019 15:40 | |
| Документи закупівлі | 1 квіт. 2019 15:40 | |
| Документи закупівлі | 1 квіт. 2019 15:40 | |
| Проєкт договору | 1 квіт. 2019 15:40 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 квіт. 2019 16:28 |
Пропозиція
Статус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Мелітопольський протитуберкульозний диспансер" Запорізької обласної радиВас може зацікавити
21 400,00 грн без ПДВ
Дивитись7 620,00 грн без ПДВ
Дивитись10 666,67 грн без ПДВ
Дивитись