Асфальтобетон. АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 60/90 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011 (або еквівалент) (44110000-4 Конструкційні матеріали)
1300 тонн
з 29 бер. 2019 11:39
до 13 квіт. 2019 14:00
з 15 квіт. 2019 12:59
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі (ч. 1, ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі).
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 квіт. 2019 08:56 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Асфальтобетон. АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 60/90 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011 (або еквівалент) (44110000-4 Конструкційні матеріали)
Код ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
|
Кількість: 1 300 тони |
Період доставки:
25 квіт. 2019 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 84300, Донецька область, Краматорськ, за адресою Постачальника |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 29 бер. 2019 11:39 | |
| Електронний підпис | 29 бер. 2019 11:39 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ"Вас може зацікавити
3 183 390,00 грн з ПДВ
Дивитись3 237 003,74 грн з ПДВ
Дивитись8 403 280,00 грн без ПДВ
Дивитись