30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 трав. 2019 16:45 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби
Код ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
|
Кількість: 212 014 од. |
Період доставки:
15 квіт. 2019 – 14 лип. 2019
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 бер. 2019 09:33 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 бер. 2019 09:41 | |
| Не вказано | 29 бер. 2019 09:41 |
Пропозиція
136 815,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відокремлений підрозділ "Державна інспекція енергетичного нагляду України" державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго"Вас може зацікавити
187 500,00 грн без ПДВ
Дивитись92 119,65 грн без ПДВ
Дивитись84 000,00 грн без ПДВ
Дивитись