дизельне паливо, бензин А-92

процедура проводиться для задоволення потреби протягом 2019 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2018-12-13-001282-c, UA-2018-12-29-000907-c та UA-2019-02-11-000940-c

Очікувана вартість

911 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 21 бер. 2019 16:48

до 7 квіт. 2019 16:53

Аукціон

з 10 квіт. 2019 12:34

до 10 квіт. 2019 12:55

Кваліфікація

з 10 квіт. 2019 12:55

до 15 квіт. 2019 18:03

Пропозиції розглянуто

з 15 квіт. 2019 18:03

до 26 квіт. 2019 10:16

Подання пропозицій:
21 бер. 2019 16:48 – 7 квіт. 2019 16:53
Початок аукціону:
10 квіт. 2019 12:34 – 10 квіт. 2019 12:55
Період уточнень:
21 бер. 2019 16:48 – 28 бер. 2019 15:53
Відповіді на питання до:
7 квіт. 2019 16:53
Оскарження умов тендера:
21 бер. 2019 16:48 – 3 квіт. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 бер. 2019 17:08

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02144648
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82500, Львівська область, Турка, Січових Стрільців, 23
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Манюх Оксана Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380326931454
E-mail:
Факс:
+380326931454

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

20 000 л

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 82500, Львівська область, м. Турка, вул. Січових Стрільців, 23 (АЗС Постачальника)
2

бензин А-92

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

13 000 л

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 82500, Львівська область, м. Турка, вул. Січових Стрільців, 23 (АЗС Постачальника)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 21 бер. 2019 16:49
Документи закупівлі 21 бер. 2019 16:49
Не вказано 10 квіт. 2019 12:55
Не вказано 10 квіт. 2019 12:55
Проєкт договору 21 бер. 2019 16:49
Технічні специфікації 21 бер. 2019 16:49
Електронний підпис 21 бер. 2019 17:08
Документи закупівлі 21 бер. 2019 16:49
Документи закупівлі 21 бер. 2019 16:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
911 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 600,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр Сєров
E-mail: [email protected] Телефон: +380673701686 ЄДРПОУ:
40617513
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 квіт. 2019 20:20
Не вказано 6 квіт. 2019 20:20
Не вказано 18 квіт. 2019 21:17
Не вказано 6 квіт. 2019 20:20
Не вказано 18 квіт. 2019 21:17
Не вказано 18 квіт. 2019 21:17
Не вказано 6 квіт. 2019 20:20
Не вказано 18 квіт. 2019 21:18
Не вказано 6 квіт. 2019 20:20
Не вказано 6 квіт. 2019 20:20

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 10 квіт. 2019 12:55
Електронний підпис 15 квіт. 2019 18:03
Ліцензія 15 квіт. 2019 17:58
Ліцензія 15 квіт. 2019 17:58

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 квіт. 2019 10:16
Підписаний договір 26 квіт. 2019 10:07

Пропозиція

898 670,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Смиш Сергій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380326931203 Факс:
+380326931203
ЄДРПОУ:
22418208

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Цінова пропозиція 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Підтвердження відповідності 6 квіт. 2019 15:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Технічні специфікації 6 квіт. 2019 15:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 квіт. 2019 15:02
Підтвердження відповідності 6 квіт. 2019 15:02

Пропозиція

902 400,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
МВК ПП "Агро" ЛТД

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Турківської РДА

Вас може зацікавити

ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон)
ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон)
Ім'я:
Кириченко Максим Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675228177 ЄДРПОУ:
21368856

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 059 716,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Назарук Іванна Nazaruk
E-mail: [email protected] Телефон: 380633918344 ЄДРПОУ:
30659101

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

772 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Інна Васіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380952080764 ЄДРПОУ:
05398504

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

583 333,33 грн без ПДВ

Дивитись