Деревина (деревина паливна)
з 14 лют. 2019 16:27
до 3 бер. 2019 11:00
з 4 бер. 2019 14:03
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити відкриті торги на закупівлю «Деревина паливна» у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 лют. 2019 17:40 | |
| Не вказано | 15 лют. 2019 17:39 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
деревина паливна
Код ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
|
Кількість: 820 метр кубічний |
Період доставки:
15 бер. 2019 – 16 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 лют. 2019 16:28 | |
| Електронний підпис | 14 лют. 2019 16:28 | |
| Електронний підпис | 14 лют. 2019 16:28 | |
|
|
||
| Не вказано | 14 лют. 2019 16:27 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління освіти Хмільницької міської радиВас може зацікавити
690 000,00 грн без ПДВ
Дивитись471 312,50 грн без ПДВ
Дивитись723 800,00 грн без ПДВ
Дивитись