код ДК 021:2015 - 45000000-7 (Поточний ремонт будівлі рознарядки докерів)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

172 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 13 лют. 2019 09:21

до 18 лют. 2019 12:00

Прийом пропозицій

з 18 лют. 2019 12:00

до 21 лют. 2019 16:00

Аукціон

з 22 лют. 2019 11:10

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 лют. 2019 12:00 – 21 лют. 2019 16:00
Початок аукціону:
22 лют. 2019 11:10
Період уточнень:
13 лют. 2019 09:21 – 18 лют. 2019 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

19.02.2019 від підрозділу-ініціатора закупівлі, надійшла службова записка з необхідністю зміни технічних вимог. Відповідно до п. 7.1. «Порядку здійснення допорогових закупівель», замовник має право вносити зміни в інформацію та документи щодо оголошеної Закупівлі до початку прийому пропозицій. Прийом пропозицій розпочато 18 лютого 2019 року. У зв'язку з тим, що відсутня можливість внесення змін в оголошену закупівлю її необхідно відмінити.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лют. 2019 11:14

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт будівлі рознарядки докерів

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, пр-т Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 лют. 2019 09:23
Документи закупівлі 13 лют. 2019 09:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
172 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 720,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Послуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника
Послуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника
Ім'я:
Сергій Литвиненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380509394990 ЄДРПОУ:
26639645

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

221 880,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лілія Кукшина
E-mail: [email protected] Телефон: +380979977107 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25657557

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

238 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Ім'я:
Сергій Лугіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674758447 ЄДРПОУ:
03344119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 100,00 грн без ПДВ

Дивитись