Закупівля енергії електричної
Переговорна процедура скорочена, оскільки двічі не відбулися відкриті торги
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Енергія електрична
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 173 000 Кіловат-година |
Період доставки:
18 лют. 2019 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 58010, Чернівецька область, Чернівці, Грушевського, 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 лют. 2019 15:41 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 лют. 2019 15:46 | |
| 12 лют. 2019 15:44 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 20 лют. 2019 14:30 | |
| Електронний підпис | 20 лют. 2019 14:33 | |
| Електронний підпис | 20 лют. 2019 14:33 | |
|
|
||
Пропозиція
506 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій областіВас може зацікавити
350 000,00 грн без ПДВ
Дивитись426 250,00 грн без ПДВ
Дивитись396 705,00 грн без ПДВ
Дивитись