код ДК 021:2015: 50410000-2 - (Послуги з технічного обслуговування діючих установок пожежної сигналізації на об’єктах ДП «ХМТП»)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 11 лют. 2019 16:33
до 14 лют. 2019 18:00
з 14 лют. 2019 18:00
до 18 лют. 2019 18:00
з 19 лют. 2019 15:00
до 19 лют. 2019 15:21
з 19 лют. 2019 15:21
до 20 лют. 2019 11:25
з 20 лют. 2019 11:25
до 1 бер. 2019 08:23
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з технічного обслуговування діючих установок пожежної сигналізації на об’єктах ДП «ХМТП».
Код ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
|
Кількість: 10 місяць |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 лют. 2019 15:21 | |
| Не вказано | 19 лют. 2019 15:21 | |
|
|
||
| Не вказано | 11 лют. 2019 16:33 | |
| Електронний підпис | 11 лют. 2019 16:35 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 15 лют. 2019 09:27 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 15 лют. 2019 09:27 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 11:02 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 лют. 2019 11:25 | |
| Протокол розгляду | 20 лют. 2019 11:25 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 бер. 2019 08:22 | |
| Електронний підпис | 1 бер. 2019 08:23 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 18 лют. 2019 17:18 |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Електронний підпис | 18 лют. 2019 17:18 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 | |
| Не вказано | 18 лют. 2019 17:06 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
51 519,00 грн без ПДВ
Дивитись37 166,67 грн з ПДВ
Дивитись39 830,00 грн без ПДВ
Дивитись