еплова енергія .Пара,гаряча вода та пов'язана продукція(теплова енергия) 09320000-8
Пара,гаряча вода та пов'язана продукція(теплова енергия) 09320000-8
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
В інформаційному полі основних параметрів, а саме (Вид предмету закупівлі) був невірно вказаний предмет закупівлі ( послуги) потрібно вказати (товар).Після роздруківки повідомлення про намір укласти договір, була виявлена похибка, яка непідлегле виправленню, та не дає можливості заключення договору.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 30 лип. 2019 15:31 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
нежитлові приміщення .теплова енергія .Пара,гаряча вода та пов'язана продукція(теплова енергия) 09320000-8 нежитлові приміщення . Перейти до лоту |
Очікувана вартість 72 696,80 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
житлові приміщення .теплова енергія .Пара,гаряча вода та пов'язана продукція(теплова енергия) 09320000-8. житлові приміщення Перейти до лоту |
Очікувана вартість 117 303,02 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 лют. 2019 13:04 | |
| Не вказано | 7 лют. 2019 12:41 | |
| Не вказано | 7 лют. 2019 12:41 | |
| Не вказано | 7 лют. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 7 лют. 2019 12:40 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника МБК КНУБАВас може зацікавити
208 576,70 грн без ПДВ
Дивитись