Електрична енергія

Очікувана вартість

529 200,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Непідписання договору Учасником у строк 35 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 бер. 2019 11:56

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04412455
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 17584, Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Линовиця, вул. Шевченка,1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Приходько
Володіння мовою:
Телефон:
+380953157683
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

172 810 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 17584, Чернігівська область, смт. Линовиця, вул. Шевченка 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 лют. 2019 12:05

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
529 200,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гамениця Р.М.
Телефон: +380462654176 ЄДРПОУ:
41823846
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 лют. 2019 12:06
Електронний підпис 12 лют. 2019 15:01

Пропозиція

529 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Линовицька селищна рада

Вас може зацікавити

Ім'я:
Білоус Антон Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380662887478 ЄДРПОУ:
45120935
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 013 347,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Гамзіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380639517991 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Непорядкіна Наталія Едуардівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380957761223 ЄДРПОУ:
02540048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 250,00 грн без ПДВ

Дивитись