Газове паливо (природний газ)
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, відповідно до вимог п.3 ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 лют. 2019 10:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 82 350 м.куб |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 81100, Львівська область, м.Пустомити, вул.Грушевського, 15 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 лют. 2019 10:37 | |
| Електронний підпис | 12 лют. 2019 10:52 | |
| Не вказано | 6 лют. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 7 лют. 2019 15:55 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 лют. 2019 15:41 | |
| Ліцензія | 25 лют. 2019 15:38 |
Пропозиція
1 068 886,53 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ культури Пустомитівської РДАВас може зацікавити
580 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 207 892,50 грн без ПДВ
Дивитись1 392 629,00 грн без ПДВ
Дивитись