послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них (Мелітопольський район)
services in maintenance of principal motor roads in public use local importance of Zaporizhzhia Oblast and artificial structures on them (Melitopolskyi district)
з 4 лют. 2019 10:34
до 7 бер. 2019 09:00
з 7 бер. 2019 09:04
до 26 бер. 2019 00:00
з 26 бер. 2019 14:48
до 26 бер. 2019 15:09
з 26 бер. 2019 15:09
до 27 бер. 2019 15:27
з 27 бер. 2019 15:27
до 17 квіт. 2019 16:34
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них (Мелітопольський район) згідно з Додатком 3 до тендерної документації «Технічна специфікація на закупівлю послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них (Мелітопольський район)» services in maintenance of principal motor roads in public use local importance of Zaporizhzhia Oblast and artificial structures on them (Melitopolskyi district) according to annex 3 to tender documents «Technical specification of services in maintenance of principal motor roads in public use local importance in Zaporizhzhia Oblast and artificial structures on them (Melitopolskyi district)» Перейти до лоту |
Очікувана вартість 5 388 719,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 лют. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 26 бер. 2019 15:09 | |
| Документи закупівлі | 4 лют. 2019 10:35 | |
| Документи закупівлі | 4 лют. 2019 10:34 | |
| Проєкт договору | 4 лют. 2019 10:35 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Державне підприємство "Місцеві дороги Запорізької області"Вас може зацікавити
6 855 011,67 грн без ПДВ
Дивитись8 666 961,67 грн без ПДВ
Дивитись9 075 153,33 грн без ПДВ
Дивитись