Деревина (деревина дровяна)

Очікувана вартість

1 550 182,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 31 січ. 2019 13:03

до 16 лют. 2019 13:40

Аукціон

з 18 лют. 2019 14:59

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 січ. 2019 13:03 – 16 лют. 2019 13:40
Початок аукціону:
18 лют. 2019 14:59
Період уточнень:
31 січ. 2019 13:03 – 6 лют. 2019 13:40
Відповіді на питання до:
16 лют. 2019 13:40
Оскарження умов тендера:
31 січ. 2019 13:03 – 12 лют. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 лют. 2019 16:09

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 лют. 2019 12:48
Не вказано 5 лют. 2019 12:00

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01982494
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Паламарчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380985181580
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Деревина (деревина дровяна)

Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина

Кількість:

1 476 метр кубічний

Період доставки:

до 10 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 лют. 2019 15:49
Не вказано 31 січ. 2019 13:03
Не вказано 31 січ. 2019 13:03
Не вказано 1 лют. 2019 09:10
Не вказано 1 лют. 2019 09:10
Електронний підпис 31 січ. 2019 13:06
Електронний підпис 31 січ. 2019 13:06
Електронний підпис 31 січ. 2019 13:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 550 182,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
8 400,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ушаков Владислав Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 ЄДРПОУ:
00480247
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 317 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Деревина дров’яна для непромислового використання (дрова паливні мішаних порід)
Деревина дров’яна для непромислового використання (дрова паливні мішаних порід)
Ім'я:
Лохвич Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380991920035 ЄДРПОУ:
43192086

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

804 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Надія Шишка
E-mail: [email protected] Телефон: +380524232315 ЄДРПОУ:
44104488
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 385 800,00 грн без ПДВ

Дивитись