Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
з 31 січ. 2019 11:53
до 18 лют. 2019 11:58
з 19 лют. 2019 14:21
до 19 лют. 2019 14:42
з 19 лют. 2019 14:42
до 25 лют. 2019 17:20
з 25 лют. 2019 17:20
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Абз. 4 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» порушено порядок оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого Законом .
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 квіт. 2019 15:28 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Код ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Кількість: 118 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 61022, Харківська область, Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, під’їзд 1, поверх 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 лют. 2019 14:42 | |
| Не вказано | 19 лют. 2019 14:42 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 31 січ. 2019 11:55 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Цінова пропозиція | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 02:12 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 лют. 2019 17:06 | |
| Електронний підпис | 25 лют. 2019 17:20 | |
| Витяг з реєстру | 19 лют. 2019 14:43 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 лют. 2019 10:17 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Центр державного земельного кадастру" Харківська регіональна філіяВас може зацікавити
23 890,00 грн без ПДВ
Дивитись32 250,00 грн без ПДВ
Дивитись36 197,22 грн без ПДВ
Дивитись