Газове паливо (природний газ)

Очікувана вартість

215 435,88 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 січ. 2019 11:48

до 15 лют. 2019 10:00

Аукціон

з 18 лют. 2019 12:03

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 січ. 2019 11:48 – 15 лют. 2019 10:00
Початок аукціону:
18 лют. 2019 12:03
Період уточнень:
30 січ. 2019 11:48 – 5 лют. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
15 лют. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
30 січ. 2019 11:48 – 11 лют. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
30 січ. 2019 11:52

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08571363
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61023, Харкiвська область, ХАРКІВ, 61023, вул. Чернишевська, 94
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тогобицька Віолета Джемалівна
Володіння мовою:
Телефон:
057-707-34-55
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Газове паливо (природний газ)

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

16 500 м.куб.

Період доставки:

1 квіт. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 61023, Харкiвська область, ХАРКІВ, р-н Новобаварський, вул. Баварська, 7 (газодимокамера); р-н Київський, вул. Алчевських, 52/54 (курсантська їдальня)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 січ. 2019 11:52
Документи закупівлі 30 січ. 2019 11:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
215 435,88 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 077,18 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НУЦЗУ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Куць Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380473831237 ЄДРПОУ:
04407690

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

168 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (номенклатура 09123000-7 Природний газ)
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (номенклатура 09123000-7 Природний газ)
Ім'я:
Валентина Падусенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380536232665 ЄДРПОУ:
38459325

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

262 894,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олена Лифар
E-mail: [email protected] Телефон: +380962837362, +380523374217 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38844190
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

194 699,83 грн без ПДВ

Дивитись