ДК 021:2015 код 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)

Очікувана вартість

253 800,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Вимогами ч. 4 ст. 35 Закону визначено, що переговорна процедура закупівлі відміняється замовником, зокрема, у разі: непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, послуг поштового зв’язку, поштових марок та маркованих конвертів, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Станом на 19.02.2019 року ТОВ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ" не надало договір на підписання. Враховуючи зазначене, на підставі ч.4 ст. 35 Закону відмінено переговорну процедуру закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лют. 2019 13:31

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05498789
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69076, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Новгородська, 28-а
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дюжник Ірина Олександрівна (Dyuzhnik Irina Aleksandrovna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380612249414
E-mail:
Факс:
+380612249414

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

90 000 кВт*год

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 69035, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Леоніда Жаботинського, 32 ( Поліклінічне відділення №2)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 січ. 2019 15:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
253 800,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
НОСИК БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
Телефон: (061) 228 22 20 ЄДРПОУ:
42093239
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 січ. 2019 15:56
Електронний підпис 29 січ. 2019 16:22

Пропозиція

253 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Андріївна Шостак
E-mail: [email protected] Телефон: +380662118472 ЄДРПОУ:
41104307

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

415 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Леонідівна Закушняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380971028904, +380525222306 ЄДРПОУ:
04366654

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Мокеєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380960215757 ЄДРПОУ:
03188240
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

227 840,00 грн без ПДВ

Дивитись