Наркотичні лікарські засоби

Очікувана вартість

147 413,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 25 січ. 2019 14:47

до 12 лют. 2019 14:00

Аукціон

з 13 лют. 2019 11:24

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
25 січ. 2019 14:47 – 12 лют. 2019 14:00
Початок аукціону:
13 лют. 2019 11:24
Період уточнень:
25 січ. 2019 14:47 – 2 лют. 2019 14:00
Відповіді на питання до:
12 лют. 2019 14:00
Оскарження умов тендера:
25 січ. 2019 14:47 – 8 лют. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 лют. 2019 13:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 лют. 2019 14:16
Не вказано 5 лют. 2019 14:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01982494
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Паламарчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380985181580
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Сибазон

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: N05BA12
Код INN: Diazepam

Кількість:

600 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, Бершадь, Будкевича, 2
2

Кетамін

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ketamine
Код ATC: N01AX03

Кількість:

1 600 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
3

Морфіна

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: N02AA01
Код INN: Morphine

Кількість:

600 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
4

Омнопон

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Morphine, combinations

Кількість:

1 000 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
5

Пропофол

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Propofol
Код ATC: N01AX10

Кількість:

475 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
6

Дитилін

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: M03AB01
Код INN: Suxamethonium

Кількість:

1 500 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
7

Тіопентал

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Thiopental

Кількість:

500 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
8

Клофелін

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Clonidine

Кількість:

100 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
9

Натрій оксибутират

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Sodium oxybate

Кількість:

100 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
10

Трамадол

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: N02AX02
Код INN: Tramadol

Кількість:

120 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
11

Фентаніл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Fentanyl

Кількість:

800 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
12

Атракуріум

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Atracurium
Код ATC: M03AC04

Кількість:

800 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
13

Налоксон

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ATC: V03AB15
Код INN: Naloxone

Кількість:

70 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2
14

Промедол

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Trimeperidine

Кількість:

600 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 24400, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 січ. 2019 14:48
Не вказано 25 січ. 2019 14:48
Електронний підпис 25 січ. 2019 14:51
Електронний підпис 25 січ. 2019 14:51
Не вказано 4 лют. 2019 13:14

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
147 413,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
800,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"

Вас може зацікавити

Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Ім'я:
Семененко Інна
E-mail: [email protected] Телефон: 380632388079 ЄДРПОУ:
38518296

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

119 028,40 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття)
Ім'я:
Світлана Ляшенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380612968072 ЄДРПОУ:
05498909
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби (МНН: Bicalutamide / Бікалутамід, Bicalutamide / Бікалутамід, Exemestane / Екземестан, Еверолімус / Everolimus) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Код ДК 021:2015 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
Лікарські засоби (МНН: Bicalutamide / Бікалутамід, Bicalutamide / Бікалутамід, Exemestane / Екземестан, Еверолімус / Everolimus) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Код ДК 021:2015 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системно...
Ім'я:
Вікторія Кожухарь
E-mail: [email protected] Телефон: +380950462957 ЄДРПОУ:
02009896
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

279 375,00 грн без ПДВ

Дивитись