09310000-5 Електрична енергія

Очікувана вартість

371 800,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

порушення порядку опрелюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 січ. 2019 12:37
Електронний підпис 25 січ. 2019 12:38

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37906554
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51909, Дніпропетровська область, М.КАМ'ЯНСЬКЕ, вул. Січеславський шлях, 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Петрівна Вишнякова
Володіння мовою:
Телефон:
+380673187255
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

09310000-5 Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

162 358 кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 51909, Дніпропетровська область, м.Кам'янське, вул. Січеславський шлях,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 січ. 2019 09:09
Електронний підпис 25 січ. 2019 09:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
371 800,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Нігоян А.С.
Телефон: 0563735779 ЄДРПОУ:
42082379
71
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 січ. 2019 09:12

Пропозиція

371 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Кам'янської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Вікторія Яковлева
E-mail: [email protected] Телефон: +380990019252 ЄДРПОУ:
05399679

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

189 825,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Згонник Вікторія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380463926126 Факс:
+380463921551
Веб сайт: ЄДРПОУ:
02006521

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

276 442,90 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковалишен Олег Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380971795590 ЄДРПОУ:
04326253

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 666,67 грн без ПДВ

Дивитись