45230000-8 (Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів, залізничих доріг; вирівнювання поверхонь. (45231300-8 Роботи з прокладання водопроводів та каналізаційних трубопроводів) відповідно ДСТУ БД 1.1.-1:2013.

Очікувана вартість

28 528 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 24 січ. 2019 16:52

до 26 лют. 2019 17:00

Аукціон

з 27 лют. 2019 13:45

до 27 лют. 2019 14:06

Кваліфікація

з 27 лют. 2019 14:06

до 13 бер. 2019 16:56

Пропозиції розглянуто

з 13 бер. 2019 16:56

Подання пропозицій:
24 січ. 2019 16:52 – 26 лют. 2019 17:00
Початок аукціону:
27 лют. 2019 13:45 – 27 лют. 2019 14:06
Період уточнень:
24 січ. 2019 16:52 – 16 лют. 2019 17:00
Відповіді на питання до:
26 лют. 2019 17:00
Оскарження умов тендера:
24 січ. 2019 16:52 – 22 лют. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 лют. 2019 17:25

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

На виконання рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 4377-р/пк-пз від 11.04.2019 відмінити процедуру закупівлі – "ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2019-01-24-003653-b. Відповідно до

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 трав. 2019 16:13
Електронний підпис 6 трав. 2019 16:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31448144
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54055, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Новицький Віталій
Володіння мовою:
Телефон:
+380937424336
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

: 45230000-8 (Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів, залізничих доріг; вирівнювання поверхонь. (45231300-8 Роботи з прокладання водопроводів та каналізаційних трубопроводів) відповідно ДСТУ БД 1.1.-1:2013.

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

704 метр погонний

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 54055, Миколаївська область, Миколаїв, Погранична,161

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 4 лют. 2019 16:00
Документи закупівлі 4 лют. 2019 16:00
Документи закупівлі 4 лют. 2019 16:00
Електронний підпис 24 січ. 2019 16:53
Електронний підпис 24 січ. 2019 16:53
Електронний підпис 24 січ. 2019 16:53
Електронний підпис 24 січ. 2019 16:53
Електронний підпис 24 січ. 2019 16:53
Документи закупівлі 24 січ. 2019 16:52
Документи закупівлі 24 січ. 2019 16:52
Документи закупівлі 24 січ. 2019 16:52
Документи закупівлі 24 січ. 2019 16:52
Не вказано 27 лют. 2019 14:06
Не вказано 27 лют. 2019 14:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
28 528 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
14 264,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
140 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Щукіна Валентина Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380675126742, 380675126742 ЄДРПОУ:
36486467

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 25 лют. 2019 13:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:10
Кошторис 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Технічні специфікації 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Підтвердження відповідності 25 лют. 2019 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Кошторис 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Технічні специфікації 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Цінова пропозиція 25 лют. 2019 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:10
Підтвердження відповідності 25 лют. 2019 13:10
Електронний підпис 25 лют. 2019 13:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лют. 2019 13:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 27 лют. 2019 14:07
Електронний підпис 6 бер. 2019 15:41
Протокол розгляду 6 бер. 2019 15:39

Пропозиція

22 559 753,11 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
відсутній
Ім'я:
ІСАЙ ЛІЛІЯ ВАСИЛІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: +380683270000 ЄДРПОУ:
36108226

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Не вказано 18 бер. 2019 18:01
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:45
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46
Підтвердження відповідності 26 лют. 2019 15:46

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 13 бер. 2019 16:55
Електронний підпис 13 бер. 2019 16:56
Витяг з реєстру 6 бер. 2019 15:41

Пропозиція

28 523 823,83 грн з ПДВ

Статус

переможець
Не залучатиметься

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"

Вас може зацікавити

Поточний ремонт вулиці Левадної в селі Зміїнець Луцької міської територіальної громади
Поточний ремонт вулиці Левадної в селі Зміїнець Луцької міської територіальної громади
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 303 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт об’єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів
Послуги з благоустрою населених пунктів-поточний ремонт об’єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів
Ім'я:
Олексій ТЕРЕЩЕНКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380567207220 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506232
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

24 676 026,07 грн без ПДВ

Дивитись
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Ім'я:
Вольська Христина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:
03348471
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 536 614,17 грн без ПДВ

Дивитись