природний газ
процедура закупівлі здійснюється для задоволення потреб протягом 2019 року та за результатами прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2018-12-03-001015-c та
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
природний газ процедура закупівлі здійснюється для задоволення потреб протягом 2019 року та за результатами прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2018-12-03-001015-c та UA-2018-12-27-000613-c Перейти до лоту |
Очікувана вартість 898 720,80 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 січ. 2019 12:22 | |
| Не вказано | 21 січ. 2019 12:22 | |
| Електронний підпис | 21 січ. 2019 12:51 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти,культури,спорту та туризмуВас може зацікавити
969 156,10 грн без ПДВ
Дивитись1 060 813,83 грн без ПДВ
Дивитись1 713 331,57 грн без ПДВ
Дивитись