вугілля кам’яне

Очікувана вартість

4 233 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 січ. 2019 17:10

до 1 лют. 2019 18:00

Аукціон

з 4 лют. 2019 13:51

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 січ. 2019 17:10 – 1 лют. 2019 18:00
Початок аукціону:
4 лют. 2019 13:51
Період уточнень:
17 січ. 2019 17:10 – 22 січ. 2019 18:00
Відповіді на питання до:
1 лют. 2019 18:00
Оскарження умов тендера:
17 січ. 2019 17:10 – 28 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 січ. 2019 14:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Оскільки законом не передбачено внесення змін до оголошення про проведення процедури закупівлі, прийнято рішення щодо відміни процедури відкритих торгів, відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами), за причиною – «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель»

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 січ. 2019 14:42

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02141466
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24300, Вінницька область, смт Тростянець, вул. Соборна, 103, корпус А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шнирук Леся Станіславівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380434322942
E-mail:
Факс:
+380434322453

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

вугілля кам’яне

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

1 000 т

Період доставки:

до 27 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 00000, Вінницька область, Тростянецький район, загальноосвітні школи

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
17 січ. 2019 17:10
Проєкт договору 17 січ. 2019 17:10
Проєкт договору 17 січ. 2019 17:10
Документи закупівлі 17 січ. 2019 17:10
Електронний підпис 17 січ. 2019 17:12
Електронний підпис 17 січ. 2019 17:12
Технічні специфікації 17 січ. 2019 17:10
17 січ. 2019 17:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 233 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
42 335,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Руслан Петрук
E-mail: [email protected] Телефон: +380637488622 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44143490

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 161 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.; Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.; Лот 4 - ДК 021:2015:09110...
Ім'я:
Олександр Назарук
E-mail: [email protected] Телефон: +380412407630 ЄДРПОУ:
40108625
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 133 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 8 мм
Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 8 мм
Ім'я:
Клімчук Ольга Романівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380679246329 ЄДРПОУ:
14323385

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 810 000,00 грн з ПДВ

Дивитись