Сир твердий
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1500 кг згідно з Додатком 1 до тендерної документації.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: склад Замовника, який знаходиться за адресою: вул. Дегтярівська,
з 17 січ. 2019 14:29
до 6 лют. 2019 11:00
з 7 лют. 2019 14:31
до 7 лют. 2019 14:52
з 7 лют. 2019 14:52
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
На підставі абзацу 2 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 1 Розділу “Результати торгів та укладання договору про закупівлю” тендерної документації відмінено відкриті торги на закупівлю «Сир твердий», у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 лют. 2019 14:11 | |
| Електронний підпис | 28 лют. 2019 14:11 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Сир твердий
Код ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
|
Кількість: 1 500 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 04119, Київська область, місто Київ, вул. Дегтярівська, 38-44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 лют. 2019 14:52 | |
| Не вказано | 7 лют. 2019 14:52 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 17 січ. 2019 14:29 | |
| Не вказано | 17 січ. 2019 14:29 | |
| Не вказано | 17 січ. 2019 14:29 | |
| Електронний підпис | 17 січ. 2019 14:31 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 лют. 2019 19:07 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 лют. 2019 19:07 | |
| Електронний підпис | 5 лют. 2019 19:07 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 лют. 2019 14:08 | |
| Протокол розгляду | 28 лют. 2019 14:08 | |
| Витяг з реєстру | 28 лют. 2019 14:03 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 лют. 2019 19:37 |
| Технічні специфікації | 5 лют. 2019 19:36 | |
| Електронний підпис | 5 лют. 2019 19:37 |
Пропозиція
Статус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"Вас може зацікавити
176 097,50 грн без ПДВ
Дивитись265 773,33 грн без ПДВ
Дивитись350 682,08 грн без ПДВ
Дивитись