Електрична енергія
Електрична енергія
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
В річному плані закупівель за № UA-Р-2018-12-07-006775-с була оприлюднена закупівля електричної енергії за процедурою відкритих торгів. В зв’язку з тим, що зазначені торги не відбулись двічі, для закупівлі електроенергії було застосовано переговорну процедуру , але помилково не було внесено зміни до річного плану закупівель щодо застосування саме переговорної процедури, чим порушено наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579. В зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, пропоную відмінити процедуру закупівлі електричної енергії (код ДК 021:2015 -09310000-5) № UA-2019-01-15-001537-b.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 січ. 2019 10:05 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 178 000 Кіловат |
Період доставки:
16 січ. 2019 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 20300, Черкаська область, Умань, Європейська, 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 січ. 2019 17:01 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 січ. 2019 17:11 | |
| 15 січ. 2019 17:11 |
Пропозиція
508 270,10 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника відділ культури Уманської міської радиВас може зацікавити
350 000,00 грн без ПДВ
Дивитись426 250,00 грн без ПДВ
Дивитись396 705,00 грн без ПДВ
Дивитись