Електрична енергія

Очікувана вартість

275 753,70 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Технічна помилка при створенні повідомлення про намір укласти договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 січ. 2019 18:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
13745701
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 25005, Кіровоградська область, м. Кіровоград, вул. Леваневського, 2-Б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Светлана Стеценко
Володіння мовою:
Телефон:
+380522345257
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

94 600 кіловат

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Леваневського 2-б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 січ. 2019 21:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
275 753,70 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ВАЛЕНТИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
Телефон: +380522358225 ЄДРПОУ:
42132581
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 січ. 2019 21:30
Електронний підпис 14 січ. 2019 21:31

Пропозиція

275 753,70 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ НВО №25 "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ, ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ, ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ "ЛІРА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Вікторія Яковлева
E-mail: [email protected] Телефон: +380990019252 ЄДРПОУ:
05399679

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

189 825,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Згонник Вікторія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380463926126 Факс:
+380463921551
Веб сайт: ЄДРПОУ:
02006521

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

276 442,90 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковалишен Олег Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380971795590 ЄДРПОУ:
04326253

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 666,67 грн без ПДВ

Дивитись