ДК 021:2015 -09120000-6 Газове паливо (Природний газ)

Очікувана вартість

5 090 663,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 14 січ. 2019 15:11

до 30 січ. 2019 00:01

Аукціон

з 31 січ. 2019 15:38

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 січ. 2019 15:11 – 30 січ. 2019 00:01
Початок аукціону:
31 січ. 2019 15:38
Період уточнень:
14 січ. 2019 15:11 – 20 січ. 2019 00:01
Відповіді на питання до:
30 січ. 2019 00:01
Оскарження умов тендера:
14 січ. 2019 15:11 – 26 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 січ. 2019 15:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відділ освіти Ставищенської районної державної адміністрації прийняв рішення відмінити процедуру закупівлі – "ДК 021:2015: 09120000-6 — "Газове паливо" (природний газ), оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2019-01-14-001390-c відповідно до протоколу № 26 від 24.01.2019 року тендерного комітету Відділу освіти Ставищенської РДА. Причиною відміни є ч.2 п.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 січ. 2019 15:59

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02143784
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 09401, Київська область, СТАВИЩЕ, вул. Цимбала Сергія, 44
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Грохольська Жанна Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380456451930
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

407 000 м.куб

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 09400, Київська область, смт Ставище, вул Цимбала Сергія 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 14 січ. 2019 15:12
Документи закупівлі 14 січ. 2019 15:12
14 січ. 2019 15:12
Електронний підпис 14 січ. 2019 15:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 090 663,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
50 906,63 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ Ставищенської РДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Оксана Світлична
E-mail: [email protected] Телефон: +380662939533 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43311807

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 966 185,42 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Заяць Наталія Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322954774 ЄДРПОУ:
08571995

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 078 413,50 грн без ПДВ

Дивитись
09120000-6 Газове паливо Газ природний для опалення виробничих приміщень Західного ТУОМ у 2026-2027 р.
09120000-6 Газове паливо Газ природний для опалення виробничих приміщень Західного ТУОМ у 2026-2027 р.
Ім'я:
Марчук Сергій Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: 032 25633 14 ЄДРПОУ:
00100227
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 245 210,00 грн без ПДВ

Дивитись