Вугілля кам’яне ГПК (50-200), вугілля кам’яне ДГКОМ (13-100)
Згідно технічного завдання
з 14 січ. 2019 18:51
до 31 січ. 2019 00:00
з 31 січ. 2019 13:44
до 31 січ. 2019 14:11
з 31 січ. 2019 14:11
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги не відбулись
Пояснення
Визнати процедуру відкритих торгів такою, що не відбулася, згідно предмету закупівлі: код (ДК 021:2015) - 09110000-3 — Тверде паливо; (вугілля кам’яне ГПК (50-200), вугілля кам’яне ДГКОМ (13-100)) з підстави, що передбачена згідно ч. 2 ст. 31 Закону, а саме: - скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 бер. 2019 08:42 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вугілля кам’яне ГПК (50-200)
Код ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
|
Кількість: 152 тони |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 71600, Запорізька область, Василівський район, підпорядковані замовнику навчальні заклади |
| 2 |
Вугілля кам’яне ДГКОМ (13-100)
Код ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
|
Кількість: 152 тони |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 71600, Запорізька область, Василівський район, підпорядковані замовнику навчальні заклади |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 14 січ. 2019 18:54 | |
| Не вказано | 31 січ. 2019 14:11 | |
| Не вказано | 31 січ. 2019 14:11 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 14 січ. 2019 18:56 | |
| Проєкт договору | 14 січ. 2019 18:54 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 січ. 2019 19:27 |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Електронний підпис | 30 січ. 2019 19:27 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Технічні специфікації | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Кошторис | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Цінова пропозиція | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 19:26 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 лют. 2019 19:29 | |
| Витяг з реєстру | 31 січ. 2019 14:11 | |
| 4 лют. 2019 19:26 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 січ. 2019 21:44 |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 21:34 | |
| Електронний підпис | 30 січ. 2019 21:44 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 21:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 січ. 2019 21:34 | |
| Технічні специфікації | 30 січ. 2019 21:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 21:34 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 12 лют. 2019 16:32 | ||
| Електронний підпис | 12 лют. 2019 16:35 | |
| Витяг з реєстру | 4 лют. 2019 19:30 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 січ. 2019 17:17 |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 17:14 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 січ. 2019 17:14 | |
| Технічні специфікації | 30 січ. 2019 17:14 | |
| Електронний підпис | 30 січ. 2019 17:17 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Сервісний центр закладів освіти" Василівської районої ради Запорізької областіВас може зацікавити
847 955,83 грн без ПДВ
Дивитись748 833,00 грн без ПДВ
Дивитись1 712 791,66 грн без ПДВ
Дивитись