Електрична енергія

Очікувана вартість

1 117 460,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Процедуру закупівлі відмінено , відповідно до ч. 4 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі”, у зв'язку з не підписанням учасником договору про закупівлю у строк 20 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 бер. 2019 13:08

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145300
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68100, Одеська область, Татарбунарський район, місто Татарбунари, вулиця 23 Серпня, будинок 50
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лазарєва Лариса Іллівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380484431732
E-mail:
Факс:
+380484431732

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

390 591 кВт*год

Період доставки:

1 січ. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 68100, Одеська область, Татарбунарський район, навчальні заклади

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 січ. 2019 18:59

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 117 460,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сєда Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487052705 Факс:
+380487052705
Веб сайт: ЄДРПОУ:
42114410
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 січ. 2019 19:08
Ліцензія 11 січ. 2019 19:06

Пропозиція

1 117 460,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 – 09310000-5 - «Електрична енергія» (Електрична енергія)
ДК 021:2015 – 09310000-5 - «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Ім'я:
Олена Шарапанюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380507257950 ЄДРПОУ:
05483316
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 457 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Добровольський Олексій
E-mail: [email protected] Телефон: 380682629892 ЄДРПОУ:
39309315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

887 204,40 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Яковлева
E-mail: [email protected] Телефон: +380990019252 ЄДРПОУ:
31014118

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 420 833,33 грн без ПДВ

Дивитись