09310000-5 Електрична енергія

Очікувана вартість

371 800,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 11 січ. 2019 14:22

до 28 січ. 2019 09:00

Аукціон

з 29 січ. 2019 14:54

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 січ. 2019 14:22 – 28 січ. 2019 09:00
Початок аукціону:
29 січ. 2019 14:54
Період уточнень:
11 січ. 2019 14:22 – 18 січ. 2019 09:00
Відповіді на питання до:
28 січ. 2019 09:00
Оскарження умов тендера:
11 січ. 2019 14:22 – 24 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 січ. 2019 13:17

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити відкриті торги на закупівлю електричної енергії згідно пункту 3 частини 1 статті 31 Закону України «порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедур закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом»

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 січ. 2019 12:59
Не вказано 24 січ. 2019 12:59

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37906554
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51909, Дніпропетровська область, М.КАМ'ЯНСЬКЕ, вул. Січеславський шлях, 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Петрівна Вишнякова
Володіння мовою:
Телефон:
+380673187255
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

09310000-5 Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

162 358 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 51909, Дніпропетровська область, м.Кам'янське, вул. Січеславський шлях,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 січ. 2019 14:22
Електронний підпис 17 січ. 2019 13:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
371 800,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 718,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Кам'янської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Гамзіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380639517991 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Непорядкіна Наталія Едуардівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380957761223 ЄДРПОУ:
02540048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Білоус
E-mail: [email protected] Телефон: +380509609317 ЄДРПОУ:
20544802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

396 705,00 грн без ПДВ

Дивитись