Електрична енергія

Очікувана вартість

649 325,88 грн

з ПДВ
Активна
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

технічна помилка (продубльовано оголошення про проведення процедури закупівлі)

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37975895
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ П.МИРНОГО, будинок 2 А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Ковач
Володіння мовою:
Телефон:
+380660341305
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

207 000 кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Панаса Мирного, буд. 2А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 10 січ. 2019 19:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
649 325,88 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Тарас Ціпов'яз
E-mail: [email protected] Телефон: +380976824921 ЄДРПОУ:
05396422

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 125 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дарина Загоруйко
E-mail: [email protected] Телефон: +380938838803 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37027405
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

833 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Твардовська Тетяна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380413431207 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02543472

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

386 400,00 грн без ПДВ

Дивитись