Закупівля електричної енергії

Відкриті торги

Очікувана вартість

506 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 9 січ. 2019 17:12

до 24 січ. 2019 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 січ. 2019 17:12 – 24 січ. 2019 18:00
Період уточнень:
9 січ. 2019 17:12 – 14 січ. 2019 18:00
Відповіді на питання до:
24 січ. 2019 18:00
Оскарження умов тендера:
9 січ. 2019 17:12 – 20 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
9 січ. 2019 17:14

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02894548
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58010, Чернівецька область, Чернівці, Грушевського,1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Васильчук Вікторія Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380372550933,
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

173 000 Кіловат-година

Період доставки:

25 січ. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 58010, Чернівецька область, Чернівці, Грушевського, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 9 січ. 2019 17:13
Документи закупівлі 9 січ. 2019 17:13
Електронний підпис 9 січ. 2019 17:14
Документи закупівлі 9 січ. 2019 17:13
Документи закупівлі 9 січ. 2019 17:13
Документи закупівлі 9 січ. 2019 17:13
Документи закупівлі 9 січ. 2019 17:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
506 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 530,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Подтиннік Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380612240014 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26530675

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

450 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Макешина
E-mail: [email protected] Телефон: +380567222041 ЄДРПОУ:
26136688

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

386 821,67 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія, без розподілу («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія)
Електрична енергія, без розподілу («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія)
Ім'я:
Наталія Вікторівна Матіїв
E-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08734210
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

487 926,05 грн без ПДВ

Дивитись