Масло вершкове
з 8 січ. 2019 17:23
до 24 січ. 2019 08:00
з 25 січ. 2019 12:29
до 25 січ. 2019 13:02
з 25 січ. 2019 13:02
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 лют. 2019 16:26 | |
| Електронний підпис | 4 лют. 2019 16:34 | |
| Не вказано | 4 лют. 2019 16:26 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Масло вершкове
Код ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
|
Кількість: 3 542 кілограм |
Період доставки:
31 січ. 2019 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 89100, Закарпатська область, Воловецький район, адреси закладів дошкільної та загальної середньої освіти Воловецького району |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 січ. 2019 13:02 | |
| Не вказано | 25 січ. 2019 13:02 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 8 січ. 2019 17:27 | |
| Електронний підпис | 8 січ. 2019 17:27 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 8 січ. 2019 17:23 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 січ. 2019 19:47 |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 4 лют. 2019 11:01 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Електронний підпис | 23 січ. 2019 19:47 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 4 лют. 2019 11:05 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 18:56 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 25 січ. 2019 13:02 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 22 січ. 2019 16:24 |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Електронний підпис | 22 січ. 2019 16:24 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 | |
| Не вказано | 22 січ. 2019 16:23 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуПропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 січ. 2019 19:51 |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Електронний підпис | 23 січ. 2019 19:51 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 | |
| Цінова пропозиція | 23 січ. 2019 19:50 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Воловецької районної державної адміністраціїВас може зацікавити
438 666,67 грн без ПДВ
Дивитись341 440,00 грн без ПДВ
Дивитись270 000,00 грн без ПДВ
Дивитись