Молоко рідке жирністю не менше 2,5%, молоко згущене

ДК 021:2015, код 15510000-6 – Молоко та вершки (молоко рідке жирністю не менше 2,6%, молоко згущене) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами та згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

Очікувана вартість

286 799,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 січ. 2019 18:01

до 24 січ. 2019 00:00

Аукціон

з 24 січ. 2019 12:14

до 24 січ. 2019 12:35

Кваліфікація

з 24 січ. 2019 12:35

до 28 січ. 2019 18:49

Пропозиції розглянуто

з 28 січ. 2019 18:49

до 11 лют. 2019 16:47

Подання пропозицій:
8 січ. 2019 18:01 – 24 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
24 січ. 2019 12:14 – 24 січ. 2019 12:35
Період уточнень:
8 січ. 2019 18:01 – 14 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
24 січ. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
8 січ. 2019 18:01 – 20 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 січ. 2019 17:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40901383
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, Новоукраїнський район, УЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 70
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Горбатенко Валентина
Володіння мовою:
Телефон:
+380525150038
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Молоко рідке жирністю не менше 2,5% (пакет по 0,900 л.)

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

9 380 л

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
2

Молоко згущене (ж/б 0,440 кг.)

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

2 925 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 січ. 2019 17:58
Електронний підпис 8 січ. 2019 17:59
Не вказано 24 січ. 2019 12:35
Не вказано 24 січ. 2019 12:35

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
286 799,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
286,80 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Константин Москаленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380963855488 ЄДРПОУ:
00447853
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 січ. 2019 15:39
Електронний підпис 23 січ. 2019 15:39
Цінова пропозиція 23 січ. 2019 15:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 24 січ. 2019 12:36
Не вказано 28 січ. 2019 18:49
Електронний підпис 28 січ. 2019 18:49

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 лют. 2019 16:47
Підписаний договір 11 лют. 2019 16:46

Пропозиція

283 610,50 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Підгородецька Ольга Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +38 (067) 495-9668 ЄДРПОУ:
30643369

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 січ. 2019 14:14
Не вказано 22 січ. 2019 14:14
Електронний підпис 22 січ. 2019 14:15
Не вказано 22 січ. 2019 14:14

Пропозиція

286 631,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Молоко коров'яче пастеризоване 2,5% жирності, Молоко згущене, звичайне, з цукром, 8,5%
Молоко коров'яче пастеризоване 2,5% жирності, Молоко згущене, звичайне, з цукром, 8,5%
Ім'я:
Анастасія Зуб
E-mail: [email protected] Телефон: +380675770163 ЄДРПОУ:
03189660

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

390 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Оксана Занько
E-mail: [email protected] Телефон: +380442596408 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05415792
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

232 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко та вершки (молоко коров'яче ультрапастеризоване 2,5% жирнвсть)
Молоко та вершки (молоко коров'яче ультрапастеризоване 2,5% жирнвсть)
Ім'я:
Красюн Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380961349425 ЄДРПОУ:
24778098

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 249,00 грн без ПДВ

Дивитись