Хліб
з 5 січ. 2019 14:06
до 31 січ. 2019 09:00
з 1 лют. 2019 13:51
до 5 лют. 2019 17:10
з 5 лют. 2019 17:10
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
ст 31 п.1 абзац 2,3 неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель; порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом;
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Хліб Перейти до лоту |
Очікувана вартість 245 813,40 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 січ. 2019 14:05 | |
| Електронний підпис | 5 січ. 2019 14:05 | |
| Електронний підпис | 5 січ. 2019 14:05 | |
| Електронний підпис | 5 січ. 2019 14:05 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 9 січ. 2019 08:57 | |
| Документи закупівлі | 9 січ. 2019 08:57 | |
| Документи закупівлі | 9 січ. 2019 08:57 | |
|
|
||
| Не вказано | 1 лют. 2019 13:51 | |
| Документи закупівлі | 17 січ. 2019 15:59 | |
| Документи закупівлі | 17 січ. 2019 15:59 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
341 000,00 грн без ПДВ
Дивитись148 220,00 грн без ПДВ
Дивитись