ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія» (Електрична енергія, м. Херсон.)
Вся інформація про адреси доставки розміщена в тендерній документації
DK 021:2015 - 09310000-5 – «Electrical energy» (Electrical energy, City of Kherson)
All information about shipping addresses is available in the tender documentation
з 2 січ. 2019 16:16
до 1 лют. 2019 17:00
з 1 лют. 2019 17:01
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
09310000-5 – «Електрична енергія» (Електрична енергія, м. Херсон.) 09310000-5 – «Electrical energy» (Electrical energy, City of Kherson)
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 19 000 000 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 54055, Миколаївська область, м.Миколаїв, Погранична, 161 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 2 січ. 2019 16:16 | |
| Електронний підпис | 2 січ. 2019 16:17 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Попередня кваліфікація учасників
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Цінова пропозиція | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Технічні специфікації | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Електронний підпис | 30 січ. 2019 15:42 | |
| Електронний підпис | 30 січ. 2019 15:42 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 | |
| Підтвердження відповідності | 30 січ. 2019 14:23 |
Статус:
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"Вас може зацікавити
47 300 000,00 грн без ПДВ
Дивитись20 905 460,52 грн без ПДВ
Дивитись30 250 000,00 грн без ПДВ
Дивитись