Електрична енергія
з 2 січ. 2019 09:09
до 18 січ. 2019 09:08
з 21 січ. 2019 13:15
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Враховуючи тимчасові технічні неполадки на електронному майданчику «Zakupki.Prom.ua», в наслідок чого виникло подвоєння оголошеної закупки «відкриті торги» на закупівлю електричної енергії, одну із них необхідно скасувати
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 січ. 2019 13:17 | |
| Електронний підпис | 2 січ. 2019 13:17 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 900 000 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 січ. 2019
|
Місце доставки: Україна, 28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Семашка, 15 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Міський комунальний лікувально-профілактичний заклад Міська лікарня №1 м.ОлександріїВас може зацікавити
4 153 016,00 грн без ПДВ
Дивитись2 543 398,83 грн без ПДВ
Дивитись1 420 833,33 грн без ПДВ
Дивитись