Морожена риба
з 29 груд. 2018 12:00
до 3 січ. 2019 13:00
з 3 січ. 2019 13:00
до 10 січ. 2019 13:00
з 11 січ. 2019 15:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
проведення по даному товару відкритих торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 січ. 2019 13:06 | |
| Електронний підпис | 3 січ. 2019 13:16 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Морожена риба
Код ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
|
Кількість: 1 000 кілограм |
Період доставки:
14 січ. 2019 – 1 вер. 2019
|
Місце доставки: Україна, 63601, Харківська область, Шевченківський р-н, с. Шевченкове, заклади загальної середньої освіти |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 груд. 2018 12:18 | |
| Документи закупівлі | 29 груд. 2018 12:00 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Шевченківської РДАВас може зацікавити
187 000,00 грн без ПДВ
Дивитись166 666,67 грн без ПДВ
Дивитись75 555,55 грн без ПДВ
Дивитись