50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Послуги з технічного обслуговування газових приладів та газового обладнання для потреби інспекції Держенергонагляду у Центральному регіоні
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
відповідно до вимог ч. 4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі)
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 лют. 2019 09:53 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з технічного обслуговування газових приладів та газового обладнання для потреби інспекції Держенергонагляду у Центральному регіоні
Код ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
|
Кількість: 1 посл. |
Період доставки:
1 лют. 2019 – 31 січ. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 груд. 2018 10:43 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 груд. 2018 10:49 | |
| Електронний підпис | 29 груд. 2018 10:49 |
Пропозиція
20 110,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відокремлений підрозділ "Державна інспекція енергетичного нагляду України" державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго"Вас може зацікавити
20 175,00 грн без ПДВ
Дивитись14 000,00 грн без ПДВ
Дивитись25 000,00 грн без ПДВ
Дивитись